O marce

Naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego zdrowego odżywania.

Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie.

Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy produkty.

Wypracowana przez dietetyków Naturhouse metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań. 

Wierzymy, że reedukacja żywieniowa przyniesie realne rezultaty w zapobieganiu otyłości na świecie

W każdej z ponad 250 placówek w Polsce, znajdziecie Państwo: gabinet dietetyka z wykwalifikowanym personelem

wyposażenie do specjalistycznych pomiarów masy i składu ciała, bogatą ofertę suplementów diety.

Tutaj każdy znajdzie fachową poradę w zakresie żywienia i zostanie otoczony profesjonalną opieką przez cały czas trwania dietetycznej kuracji.

Coraz większa liczba zadowolonych klientów Naturhouse rekomenduje tę metodę odchudzania innym.

Dzięki temu już 6 500 000 osób na całym świecie schudło z naszą pomocą. Jeżeli zatem decydujemy się na walkę z nadwagą, warto zrobić ten pierwszy ważny krok i zacząć od konsultacji z dietetykiem.

GODZINY OTWARCIA

PON-SOB:

10:00 – 20:00

NIEDZIELA:

10:00 – 18:00