Skip to main content
Bez kategorii

Aktywni 50+

By 28 września 2022No Comments
Już 14 października w godz. 14:00 – 20:00 w Pasażu Rondo – Poznań, Zamenhofa 133 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Aktywni 50+. To propozycja dla osób powyżej 50 roku życia, które szukają ciekawych form rozrywki, propozycji na polepszenie swojego stanu zdrowia i duszy!

W ramach wydarzenia odbywać się będą targi, podczas których zapoznać się można z bogatą i ciekawą ofertą wystawców tematycznie związanych z urodą, zdrowiem, rozrywką i rekreacją,  edukacją i innymi propozycjami skierowanymi dla osób powyżej 50 roku życia.
 
Uczestnicy wydarzenia nie tylko będą mogli zaczerpnąć wielu porad doskonałych ekspertów, ale również dowiedzieć się – jak w doskonały sposób spędzić wolny czas. Tutaj znajdą odpowiedzi na takie pytania: Jak skutecznie poprawić swój wygląd i podreperować zdrowie? Gdzie rozwinąć swoje pasje i zainteresowania? Z jakich zniżek i możliwości rozrywek oraz rozwoju można skorzystać w Poznaniu? 
To także świetna okazja, aby poznać nowych znajomych oraz zdobyć nowe kwalifikacje. W ramach wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej oraz wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu na temat bezpieczeństwa. Edukator prowadzący instruktaż uzbroi uczestników w wiedzę, która pozwali im się ochronić przed oszustami i niebezpieczeństwem w świecie rzeczywistym i internecie. Na pierwsze 100 osób, które wezmą udział w szkoleniu, czekają upominki w postaci kubka z herbacianym wkładem. 
Aktywni 50+ to wyjątkowa okazja na to, aby rozwinąć zainteresowania, zdobyć nowe umiejętności, popracować nad swoją formą i wyglądem, a także znaleźć doskonałych specjalistów, którzy pomogą osiągnąć zamierzony cel i spełnić marzenia. 
 
Nie zabraknie dobrej zabawy oraz konkursów z nagrodami.
Zapraszamy!