O marce

Awaria lub uszkodzenie kluczyka samochodowego to najczęściej spory kłopot i stres. Wówczas nieodzownym staje się kontakt z firmą specjalizującą się w niesieniu pomocy w tego rodzaju wypadkach

Zagubienia klucza od mieszkania lub domu to również nieprzyjemne i kłopotliwe doświadczenie. Szybka usługa dorabiania kluczy przez fachową firmę może wybawić nas z problemu.

Firma Kamel działająca od 2008 roku w Poznaniu służy fachową pomocą w tego typu sytuacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług ślusarskich, naprawiamy zamki, dorabiamy kluczyki samochodowe, wykonujemy kodowanie kluczy samochodowych oraz naprawiamy stacyjki samochodowe. W przypadku utraty kluczy samochodowych zapewnimy awaryjne otwieranie samochodów.

Właścicielom firm i biur oferujemy wyrób pieczątek. Wykonujemy pieczątki firmowe klasyczne, jednokolorowe, a także pieczątki multikolor. Proponujemy usługi związane z grawerowaniem na różnych materiałach: papierze, skórze, plastiku, srebrze i złocie, a nawet na szkle. Wykonujemy tabliczki znamionowe oraz grawer na materiałach reklamowych i promocyjnych.

Wszystkim, którzy myślą o archiwizacji zdjęć i filmów wykonujemy usługi przegrywanie kaset, a zwłaszcza przegrywania VHS na DVD. Dodatkowo proponujemy montaż filmów i materiałów archiwalnych.

Jesteśmy firmą rzetelną i fachową. Cechuje nas zrozumienie potrzeb klienta, nawet wtedy gdy będą nietypowe. Zawsze znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Stawiamy na rozwój oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i uzupełnianie fachowej wiedzy. Dostosowujemy się do stale rozwijających i zmieniających się technologii oraz pilnujemy, aby nasz asortyment był zawsze najwyższej jakości.

KONTAKT Z NAMI

TELEFON:

GODZINY OTWARCIA

PON-SOB:

10:00 – 21:00

NIEDZIELA:

10:00 – 19:00