Skip to main content
O NAS

Pasaż Rondo funkcjonuje w Poznańskiej aglomeracji już od 24 lat. Jest częścią holdingu Transgourment i stanowi integralną całość z Selgros Cash&Carry ogólnopolską sieć hal handlu hurtowego, oferującą pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Z sukcesem działa w 18 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. W 2012 roku przeszedł gruntowną modernizację , dzięki której jest bardzo chętnie odwiedzany przez klientów. Zlokalizowany jest przy ul. Zamenhoffa 133 w Poznaniu, nieopodal dzielnicy Nowe Miasto.

MISJA, WIZJA I WARTOŚCI
 • MISJA
  Nasza misja niezmiennie wskazuje nam kierunek, w którym podążamy. Opisuje cel naszej firmy i stanowi punkt odniesienia dla naszych działań i decyzji.
 • WIZJA
  Nasza wizja wyznacza ramy działania i kieruje każdym aspektem naszej działalności. Określa i pomaga stopniowo osiągać wzrost.
 • WARTOŚCI
  Nasze wartości są kompasem dla naszych działań i definiują sposób, w jaki poruszamy się w świecie.
NASZA HISTORIA
 • 1997 – otwarcie Pasażu Rondo
  w 1997 roku otwarto pierwszą w Polsce halę Selgros Cash&Carry. Obok niej oddano do użytku dwupoziomową galerię handlową Pasaż Rondo o powierzchni 56900 m², w której zamontowano pierwsze w mieście schody ruchome
 • 2012 – modernizacja Pasażu Rondo
  Obiekt zyskał nową wizualizację, zmieniono również organizację przestrzeni handlowej oraz ciągów komunikacyjnych. Parter w całości objął strefę handlową – znajdą się w niej sklepy odzieżowe, sportowe, artykuły gospodarstwa domowego i inne. Natomiast na piętrze zlokalizowano strefę gastronomiczną oraz usługową.
 • 2015 – Transgourment Food Service
  Rozwój Spółki w ramach grupy Transgourmet Holding – wiodącego specjalisty handlu hurtowego w Europie kontynuując działania mające na celu: umocnienie silnej pozycji firmy, odświeżenie i unowocześnienie wizerunku marki oraz ujednolicenie komunikacji zewnętrznej firm w ramach Transgourmet Holding w Europie.