Skip to main content
 

CENTRUM

PRZYJAZNE_ZWIERZĘTOM

Witamy w Pasażu Rondo

wyjątkowym miejscu, gdzie Twoje zwierzęta są równie mile widziane jak Ty! Zapraszamy Cię do odkrycia naszego przyjaznego dla zwierząt świata zakupów, rozrywki i relaksu.
W Pasażu Rondo stawiamy na innowacyjne podejście, które integruje potrzeby zwierząt z wygodą i zadowoleniem naszych klientów. Nasze przestrzenie są zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodę ruchu i możliwość interakcji dla Twojego czworonożnego przyjaciela.
Pasażu Rondo to również miejsce, gdzie organizujemy wyjątkowe wydarzenia i konkursy dla zwierząt, gdzie mogą bawić się i pokazać swoje umiejętności.
Czekamy na Ciebie i Twojego zwierzaka w Pasażu Rondo. Dołącz do naszej społeczności i odkryj nowe możliwości zakupowe, spotkań i przygód dla Ciebie i Twojego ulubieńca!

 

Zależy nam na tym, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo Twojego zwierzaka podczas wizyty w Pasażu Rondo. Dlatego przed wejściem do każdego lokalu znajdziesz naklejkę, która poinformuje Cię, czy dany lokal jest przyjazny dla zwierząt.

Jeżeli zobaczysz naklejkę z odciskiem łapy psa, oznacza to, że lokal jest przyjazny dla Twojego pupila. Możesz z nim swobodnie wejść i zrobić zakupy lub skorzystać z usług oferowanych przez ten lokal. Nasze sklepy zoologiczne, kawiarnie, restauracje i inne miejsca są przystosowane do przyjęcia Twojego zwierzaka, zapewniając mu swobodę ruchu i możliwość interakcji.

Jeżeli jednak na naklejce nie ma obrazka odcisku łapy psa, oznacza to, że lokal nie jest przystosowany do przyjmowania zwierząt. Prosimy o szanowanie tej informacji i pozostawienie swojego pupila na zewnątrz, w bezpiecznym miejscu. To pomoże nam utrzymać dobre samopoczucie i komfort wszystkich naszych klientów.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Chcemy, aby Twoja wizyta w Pasażu Rondo była przyjemna zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego zwierzaka. Zapraszamy do odkrycia naszej przyjaznej dla zwierząt atmosfery i korzystania z naszych usług.

REGULAMIN WPROWADZANIA PSÓW
w Pasażu Rondo w Poznaniu, Zamenhofa 133

 1. Pasaż Rondo w Poznaniu, przy ul. Zamenhofa 133 (zwana dalej „Pasażem”) zezwala na wprowadzanie psów na teren powierzchni wspólnych, jeżeli nie są uciążliwe dla pozostałych klientów Pasażu Rondo.
 2. Opiekunowie psów ponoszą pełną odpowiedzialność za ich zachowanie oraz za ewentualne szkody poczynione przez psy wprowadzone do Pasażu Rondo. Są również zobowiązani do zachowania środków ostrożności zapewniających ochronę zdrowia oraz życia ludzi i innych zwierząt oraz w szczególności dołożenia starań, by psy te były jak najmniej uciążliwe dla otoczenia i nie zanieczyszczały miejsc przeznaczonych dla wspólnego użytku.
 3. Opiekunowie psów mają obowiązek stałego i skutecznego dozoru nad swoimi zwierzętami.
 4. Zwierzęta agresywne lub mogące stwarzać zagrożenie nie mogą być wprowadzane na teren Pasażu Rondo.
 5. Na teren Pasażu Rondo psy mogą być wprowadzane wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
 6. Psy mogą być wprowadzane wyłącznie w kagańcu i na smyczy o długości nieprzekraczającej 1 m lub na rękach właściciela.
 7. Psów nie wolno wprowadzać do sklepów znajdujących się na terenie Pasażu Rondo, do kawiarni, restauracji, sklepów spożywczych, z wyłączeniem lokali specjalnie oznaczonych jako „Lokal Przyjazny Zwierzętom”. Nie dotyczy to psów-przewodników osób niewidomych i psów opiekunów osób niepełnosprawnych. Psy te muszą posiadać wyraźne oznakowanie.
 8. Sklepy i punkty usługowe, które zezwalają na zakupy z psem wymienione są na liście dostępnej u kierownika Pasażu Rondo oraz oznaczone są specjalną naklejką „Miejsce przyjazne zwierzętom”.
 9. Zabrania się wprowadzania psów na schody ruchome.
 10. Zabrania się pozostawiania psów w obrębie nieruchomości Pasażu Rondo bez opieki.
 11. Opiekunowie zwierząt mają obowiązek usunięcia nieczystości pozostawionych przez psy oraz powiadomić o takiej sytuacji Ochronę Obiektu.
 12. Przypominamy, że spacer po centrum handlowym nie jest wskazany dla czworonoga i powinien stanowić rozwiązanie tylko w sytuacji awaryjnej.

Niezależnie od wymienionych powyżej postanowień, zabrania się podejmowania w Pasażu Rondo działań zakazanych w świetle obowiązującego prawa.

Osoby odwiedzające Pasaż Rondo proszone są o respektowanie poleceń służby ochrony obiektu. Wszystkich odwiedzających uprzejmie prosimy o stosowanie się do postanowień Regulaminu oraz innych zaleceń porządkowych kierownika Pasażu Rondo.

Naruszenie Regulaminu bądź zaleceń, o których mowa powyżej, pociągnie za sobą podjęcie przez służbę ochrony Pasażu Rondo odpowiednich działań, w tym wezwanie do opuszczenia obiektu.

Państwa opinia i poczucie bezpieczeństwa są dla nas niezwykle istotne, dlatego wszelkie naruszenia Regulaminu mogą Państwo zgłaszać u kierownika Pasażu Rondo.

FACEBOOK

Chcesz być na bieżąco. Zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami i super rabatami. Codziennie nowa propozycja skierowana specjalnie  dla Ciebie.
Polub nas na Facebook.