Skip to main content
Bez kategorii

Jesienny koncert z Klaudiuszem Kapłonem

By 7 listopada 2023No Comments

Jesienny Koncert z Klaudiuszem Kapłonem
17 listopada 2023, godzina 17:30Gdzie: Kawiarnia Havana Cafe, Pasaż Rondo, Zamenhofa 133, Poznań

Szczegóły Wydarzenia:
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w naszej Kawiarni Havana Cafe. Tego wieczoru główną gwiazdą będzie Klaudiusz Kapłon, wybitny tenor, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, który zdobył uznanie zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych scenach muzycznych. Artysta, który swój talent szlifował pod okiem renomowanych tenorów Wojciecha Maciejowskiego i Tomasza Zagórskiego, zaprezentuje repertuar, który na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

Klaudiusz Kapłon to artysta o bogatej karierze muzycznej, który miał zaszczyt współpracować z takimi dyrygentami jak Lord Jehudi Menuhin i Krzysztof Penderecki, a także występować na scenie legendarnej La Scali. Jego pasja i doskonałe wykonanie arii operowych oraz utworów musicalowych przyciągają miłośników muzyki klasycznej i współczesnej.

Rezerwacja Stolików:
Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc, aby zapewnić sobie komfortowe warunki do delektowania się koncertem. Rezerwacje są przyjmowane wyłącznie w lokalu Kawiarni Havana Cafe.

Dołącz do nas:
Nie przegap okazji na spędzenie wieczoru w towarzystwie wspaniałej muzyki i talentu Klaudiusza Kapłona. Czekamy na Państwa w naszej kawiarni, aby razem celebrować muzykę i sztukę.

Serdecznie zapraszamy!